OWD 1Kilka dni temu swoje szkolenie zakończył Mansour. Obywatel Iranu mieszkający w Teheranie przebywał tutaj z rodziną na wakacjach i postanowił poszerzyć swoje horyzonty o świat podwodny. Spędziliśmy bardzo aktywnie kilka dni a same nurkowania były jak zwykle ciekawe. Przez te kilka dni każde zanurzenie odbywało się w innym miejscu, a pomiędzy nimi prowadziliśmy dość intensywne rozmowy odnośnie teorii nurkowania.

OWD 2Open Water Course w ciepłych wodach ( temp 28 st ), w otoczeniu zielonych wysp to na pewno coś co każdy zapamięta na długo. Życzę Mansourowi aby teraz jak najszybciej zaczął nurkować w swoim ojczystym kraju, a wiem że jest tam kilka ciekawych miejsc które sam kiedyś mam zamiar odwiedzić.

Jeśli tylko jesteście zainteresowani kursem w trakcie pobytu w Tajlandii to piszcie. Nawet jeśli nie jesteście przekonani i macie dziesiątki pytań to nie bójcie się je zadać. A jeśli nie OWD to jest jeszcze DSD ( Discover Scuba Diving ) w trakcie którego skupimy się bardziej na tym abyście oglądali i poznawali podwodny świat w trakcie dwóch nurkowań jakie wykonamy. Wiele osób właśnie po wzięciu udziału w DSD  decyduje się na rozpoczęcie kursu Open Water Diver.

Koh CrockKoh Crock 2Tutaj macie więcej informacji dla zainteresowanych
Kurs Open Water Diver
Discovery Scuba Diving

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s