owd4

Kilka dni temu zakończył się kolejny kurs nurkowania. Tym razem miałem okazję poznać Magdę, która już wkrótce miała dołączyć do stale powiększającej się rzeszy nurków.
Magda postanowiła swój urlop w Tajlandii zakończyć właśnie  kursem PADI OWDPierwsze zajęcia odbyły się na basenie gdzie gładko zaliczyliśmy szereg ćwiczeń i porozmawialiśmy troszkę o teorii. Następne dwa dni to już był czas spędzony na łodzi gdzie oprócz nurkowań, Magda wypełniała sprawdziany wiedzy i testy.

owd3

Nurkowania odbywały się na dalszych wyspach, jak na przykład Koh Rin, której okolica jest chyba najlepszym miejscem nurkowym w tym regionie. Duże ilości ryb, spora ilość korali oraz możliwość spotkania żółwi to coś co sprawia, że tutaj po prostu trzeba zanurkować.

owd5

owd6

Ostatnie nurkowanie umilił nam żółw, którego Magda wypatrywała chyba podczas każdego nurkowania. Szkolenie przebiegło bardzo gładko i jak zwykle w miłej atmosferze. Mam nadzieję, że Magda od teraz da się porwać nowym możliwością jakie daje ukończenie kursu Open Water Diver. Otworzyły się teraz wielkie możliwości aby poznawać świat od troszkę innej strony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s