Pattaya 2 Tuca travelPattaya znana jest jako miasto rozpusty i wiecznej imprezy. Prawdą jest, że zabawa trwa w tym mieście niemal całą dobę i wiele osób właśnie to przyciąga, ale i jednocześnie wiele osób odrzuca. A szkoda, bo jest tutaj wiele pięknych miejsc do obejrzenia. Można tutaj przebywać i ominąć imprezową część oraz zająć się poznawaniem okolicy i zwiedzaniem wielu ciekawych miejsc jakie tutaj na pewno odnajdziemy.
Warto wybrać się na punkty widokowe z których wykonamy piękne zdjęcia lub po prostu posiedzimy na ławeczkach ciesząc nasze zmysły widokiem i spokojem. Ja wybieram się tam czasami w dniach wolnych aby się w ten sposób zrelaksować i polecam to każdemu.
Koh Rin 1 Tuca travelW bardzo bliskiej odległości mamy wyspy z pięknymi plażami na których możemy sobie poleżeć łapiąc opaleniznę, popływać lub ponurkować, na co warto się skusić bo wokół tych wysp życie podwodne jest naprawdę bardzo ciekawe. Warto zatem odwiedzić to miasto, które znajduje się jedynie 150km od Bangkoku. Zostając tutaj kilka dni możemy spędzić naprawdę bardzo miłe chwile i nie muszą być one koniecznie powiązane z imprezowaniem.
A jeśli będziecie mieli jakieś pytania to piszcie śmiało wtedy mogę dokładniej Wam opisać to co Was interesuje. Jeśli natomiast kogoś interesuje nurkowanie to zapraszam pod link gdzie znajdziecie dokładniej opisane właśnie to zagadnienie; Nurkowanie w Tajlandii

Pattaya1 Tuca travelKoh Rin 2 Tuca travelPattaya 3 Tuca travel koh larn Tuca travel

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s