O wrześniu już było więc pora w skrócie pokazać to co działo się w październiku. Spora ilość pochmurnych dni nie wpływała na szczęście zbyt negatywnie na jakość nurkowań, których jak w każdym miesiącu było dość sporo.
try dive octoberStandardowo miałem okazję zanurzyć się z kolegami z Iranu, którzy licznie odwiedzają Tajlandię. Jak zawsze miałem również przyjemność prowadzić programy discover scuba diving zabierając pod wodę daily october 1osoby spragnione nowych wrażeń. I oczywiście odbyło się także kilka kursów oraz nurkowania z bardziej doświadczonymi osobami z którymi miałem okazję odwiedzić wszystkie najciekawsze miejsca nurkowe w okolicy Pattaya na czele z wrakami.

daily october 2Poniżej spora dawka zdjęć z nurkowań wspomnianych powyżej. Sezon się dopiero zaczyna więc wkrótce będzie się dużo działo. Dodam, że temperatura powietrza powyżej 30 stopni każdego dnia, a temperatura wody to 30-31 stopni.

 


dsd pattaya october 1
dsd pattaya october 2 dsd pattaya october 3 dsd pattaya october 4 dsd pattaya october 5 dsd pattaya october 6 dsd pattaya october 7 dsd pattaya october 8

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s