Pattaya aowd listopad 2016 4Powoli na moim blogu zaczynają przeważać treści związane z nurkowaniem w Tajlandii. Ale to nie powinno dziwić, skoro i taka moja praca i pasja.
Postaram się wkrótce powrzucać jakieś wpisy nie związane bezpośrednio z nurkowaniem a przybliżające Wam również inne aspekty Tajlandii.

Jak coś konkretnego Was interesuje to śmiało piszcie tutaj w komentarzach, lub na fb lub za pośrednictwem emaila.

Pattaya aowd listopad 2016 3A teraz przejdźmy do głównego tematu tegoż wpisu, a mianowicie do tytułowego kursu.
Odwiedził mnie znajomy z Białorusi a dokładniej z samej stolicy, czyli Mińska. Miałem przyjemność poznać Ruslana niecały rok temu gdy odbywał u mnie swój pierwszy kurs PADI Open Water Diver. Mile wspominam tamten kurs także cieszyłem się z tego, że będzie Nam dane razem ponurkować w trakcie kursu PADI Advance Open Water Diver .

Pattaya aowd listopad 2016 2W trakcie kursu odbyły się nurkowania w trakcie których szlifowaliśmy pływalność, poznawaliśmy zasady nurkowania w prądzie, na wrakach. Nie zabrakło również nurkowań troszkę głębszych oraz takich w trakcie których uczyliśmy się nawigacji podwodnej.

Pattaya aowd listopad 2016 1Ruslan jak i przy pierwszym kursie tak i tym razem przyswajał wszystkie zagadnienia w mgnieniu oka. Teraz pozostaje mi życzyć mojemu koledze wspaniałych nurkowań z wykorzystaniem całego zasobu nowo nabytych umiejętności oraz wiedzy.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s