Polski instruktor nurkowania w tajlandii

Kilka słów o autorze bloga – polskim instruktorze nurkowania PADI w Tajlandii

 

Pierwszy raz do Tajlandii przyjechałem kilka lat temu. Kraj urzekł mnie tak bardzo, że postanowiłem zmienić swoje życie i przenieść się do Azji. Nastąpiło to rok później i od tego czasu każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że była to jedna z trafniejszych decyzji w moim życiu.
Jestem instruktorem nurkowania PADI i uwielbiam zarażać moją pasją innych. Mam niesamowity przypływ energii gdy zabieram ludzi po raz pierwszy pod wodę i po wynurzeniu się widzę zachwyt na ich twarzy i oczy pełne fascynacji nowo poznanym światem.
Szkoląc jestem bardzo cierpliwy co jest często doceniane i wskazywane jako bardzo duży plus. Dla mnie cierpliwość w nauczaniu nurkowania nie jest czymś trudnym, bo to dla mnie olbrzymia przyjemność przekazywać wiedzę i dzielić się swoją pasją.

Nurkowania i szkolenia przeprowadzam głównie w okolicach miasta Pattaya oraz na koh Chang gdzie aktualnie mieszkam, ale mogę pomóc w zorganizowaniu nurkowań w całej Tajlandii, a zapewniam że miejsc jest bardzo dużo.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie kliknij na zdjęcie a pojawisz się na moim fb. Zapewniam, że z każdym chętnie porozmawiam.
Zachęcam też do podzielenia się ze mną opiniami na temat bloga, który chciałbym poprawiać aby spełniał Wasze oczekiwania, a w tym mogą pomóc wszystkie opinie tak pozytywne jak i te negatywne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s