Tajlandia z polskim przewodnikiemDlaczego z nami?

Mieszkamy w Tajlandii dostatecznie długo, aby odpowiedzieć na większość pytań o kraj i jego kulturę. Znamy dobrze historię i obyczaje Tajlandii. Oferujemy intensywny, super atrakcyjny program. Unikamy tłumów, krawców, sklepów z perłami i widowisk z tresowanymi zwierzętami. Jesteśmy z Wami przez cały czas wycieczki, zwykle również wieczorem.

Nasza firma

Organizatorem wycieczek fakultatywnych po Bangkoku jest firma Oriental Tours będąca właścicielem marki Asian Divers. Jest to tajska spółka z o.o., posiadająca licencję tutejszego Ministerstwa Turystyki oraz wszystkie inne zezwolenia i ubezpieczenia potrzebne do prowadzenia legalnej działalności. Zatrudniamy Polaków i Tajlandczyków.  Zatrudniamy w sezonie 2-3 przewodników, starannie wyselekcjonowanych pod względem umiejętności i poczucia humoru. Ze znaczną częścią naszych klientów zaprzyjaźniamy się i utrzymujemy kontakty na długie lata. Kochamy pracować w wodzie albo na lądzie wśród ludzi, ale nie w biurze. Pracujemy jako przewodnicy i uczymy nurkowania, jedno i drugie czynimy z dużą pasją. Uważamy że jesteśmy jednymi z najlepszych. Nie staramy się być „najtańszą firmą w okolicy”, a konkurujemy wyłącznie jakością i indywidualnym podejściem do wszystkich Gości. Chcemy by Wasze wakacje były wspaniałe i na wiele lat niezapomniane.

Jeśli dotarliście do końca wpisu to znaczy, że wzbudziliśmy Wasze zainteresowanie, zatem teraz już pora aby z górnego menu wybrać zakładkę Wycieczki Bangkok i kliknąć na taką, która Was najbardziej interesuj. Miłej lektury.