Kontrasty Bangkoku

 Zaskakująca kontrastami metropolia oddziałuje magnetycznie na zwiedzających. Nie przypadkowo nazywana jest Miastem Aniołów czy Wenecją Wschodu. Bangkok był inspiracją dla kontrowersyjnych utworów: piosenki One Night in Bangkok, filmów Kac Vegas, Anna i Król, Suriyothai, oraz wielu innych. Poczuj magiczny klimat Bangkoku na wycieczce z nami.

cena wycieczki: 3 500 THB / 3 000 THB (do 10 lat)

w cenie: atrakcje opisane w programie, wszystkie bilety wstępu, lunch oraz woda i coca cola, opieka licencjonowanego przewodnika

W związku z wieloma zapytaniami konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc

Zaczynamy wcześnie rano, chcemy zobaczyć chociaż część atrakcji bez tłumu turystów, w czasie gdy jest jeszcze w miarę chłodno (według Światowej Organizacji Meteorologicznej Bangkok uważany jest za jedno z najgorętszych miast świata). Godziny zwiedzania obiektów dobraliśmy pod kątem interesującego oświetlenia dla fotografów. Damy Państwu poczuć klimat Bangkoku podczas podróży tramwajem wodnym i spaceru wąskimi uliczkami Chinatown. Opowiemy dużo o historii tego miasta. Odwiedzimy kolejno: Świątynie Złotego Buddy, Wat Arun, Pałac Królewski, Świątynie Szmaragdowego Buddy, doskonały lunch, Wat Pho, wzgórze Golden Mount, Dom Jima Thompsona. Nie zabraknie także przejażdżki tuk-tukami.
Namawiamy na nocleg w Bangkoku oraz kontynuację naszej wycieczki, która w kolejne dni stanowi logiczne dopełnienie nieprzeciętnie ciekawej opowieści o niezwykłym kraju jakim jest Syjam. Późnym popołudniem i wieczorem dla osób decydujących się kontynuować naszą wycieczkę oferujemy nocną przejażdżkę po Bangkoku w promocyjnej cenie. Oferujemy możliwość posmakowania pysznego, egzotycznego jedzenia, spróbowania tajskiego masażu i zobaczenia miejsc, które zwykle turyści oglądają tylko w dzień. Możecie też spędzić ten czas realizując to na co będziecie mieli ochotę. Zwykle kilka osób decyduje się na zakupy, inni wolą zobaczyć tajski boks albo życie nocne.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYCIECZKI JEDNODNIOWEJ PO BANGKOKU